50 TL ve üzeri Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz! HAVALE-EFT ALIŞVERİŞLERİNİZDE %5 iNDİRİM!

Hakkımızda

2008 yılında kurulan Kukuroğlu Tekstil Pazarlama ve Dış Ticaret firması 2015 yılında yoluna mikrofiber temizlik bezi üretimi ile devam etmiştir.

12.000 metrekare kapalı alanı ve 4.000 metrekare boyahanesi ile aylık 10.000.000 adet mikrofiber bez üretimine ilaveten aylık 450 ton kumaş üretimi ile Dünya’nın en büyükleri arasında yer almaktadır.

Mikrofiber bez üretimine cam bezleri ile başlayan Kukuroğlu Tekstil sektördeki gücünü ürün yelpazesini genişleterek göstermiştir. Son teknoloji üretim ekipmanları ile tam entegre bir tesis olarak çalışan Ar-Ge ve Ür-Ge ekipleri ile ürünlere katma değer ilave ederek piyasanın çok üstünde ve çok talep gören ürünler üretmektedir.

SILVERHOME ve TECHNOLOG markaları ile 40 farklı ürün gamıyla lider konumuna gelerek her eve ve market standlarına girerek, gerek ihracat gerekse yurt içi piyasalarda marka değerini arttırmış, müşteri marka ve logosuyla müşterilere özel temizlik bezleri üreterek piyasadaki konumunu sağlamlaştırmıştır.

Üretim hattında bulunan mühendis kadrosuyla üretime ara vermeden, hız kesmeden %1 hata ile üretim yapmaktan gurur duyan Kukuroğlu Tekstil otomasyon sistemi ile el değmeden üretim yapmaktadır.

SILVERHOME markası ile 30 dan fazla Avrupa, Asya, Orta Doğu ve Türki cumhuriyetlere ihracat yaparken standartların dışına çıkarak geliştirilen ürünlerin dünya çapında birçok markanın üreticisi olarak yoluna devam etmektedir.

 
 
 

Misyon

 
Dünya üzerindeki en kaliteli ürünü üreten bir firma olarak, zengin ürün yelpazemiz ile hızlı üretim, uygun fiyat ve müşteri memnuniyetini korumayı kendimize misyon edinmekteyiz.

Vizyon

 
Silver Home markamızın Türkiye ve dünya üzerinde kendini kanıtlamış tek marka olmayı kendimize vizyon edinmekteyiz.